jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۸۸۷   ۰۲ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رضوان حکیم‌زاده، معاون آموزش ابتدایی وزیرآموزش و پرورش از اجرای طرح اتاق بازی و یادگیری در صد مدرسه کشور خبر داد و گفت: طرح تکالیف مهارت‌‌محور نیز در همه کلاس‌های دوره اول دبستان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به این که سیاست‌های اصلی ما مبنی بر توجه به دوران کودکی، به رسمیت شناختن این دوران و پرهیز از هر برنامه‌ای است که به این موضوع صدمه می‌زند، اجرای طرح‌هایی همچون اتاق بازی را در همین راستا ارزیابی کرد و افزود: سال گذشته فقط ده استان به صورت آزمایشی وارد این طرح شدند و در هر استان صد مدرسه تحت پوشش بودند که امسال نیز صد مدرسه دیگر به این مدارس اضافه می‌شود. معاون وزیر در رابطه با توسعه تکالیف مهارت محور که جایگزین مشق شب شده بود نیز گفت: پس از به‌دست‌آمدن نتایج مطلوب از این طرح، امسال نیز در کلاس‌های ابتدایی دوره اول ( اول تا سوم دبستان) به شرط این که حداکثر 30دانش‌آموز داشته باشند، برنامه تکالیف مهارت محور اجرایی خواهد شد./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر