jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۹۲۳۳ ۲۸ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دو تیم انگلیسی لیورپول و چلسی لیگ قهرمانان را خوب شروع نکردند. لیورپول مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها که مهمان ناپولی بود، با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد.

به گزارش میرر، این نتیجه سبب شد لیورپول به اولین مدافع عنوان قهرمانی از سال 1994 لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شود که اولین بازی‌اش در مسیر دفاع از این عنوان را می‌بازد. تیم چلسی هم در بازی اول در خانه با یک گل از والنسیا شکست خورد. با این باخت فرانک لمپارد به اولین مربی تاریخ باشگاه چلسی تبدیل شد که در اولین بازی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا شکست می‌خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر