Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۷۶۰۶ ۱۸ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۳:۱۵

کشتی گیرانی که بدن خود را چرب می‌کنند باید از این پس منتظر مجازات شدیدی باشند.

تشدید مجارات کشتی‎گیرانی که بدنشان را چرب می کنند

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی در آستانه رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در قزاقستان، مصوبه‌ی جدیدی را به فدراسیون‌های ملی اعلام کرده است.

بنابر اعلام کمیسیون داوران کشتی کشور، با توجه به ابلاغ اتحادیه جهانی کشتی به کلیه فدراسیون ها، طبق مصوبه‌ی هیأت رئیسه این اتحادیه و نظر به شکایت کمیسیون قهرمانان در رابطه با استفاده برخی از کشتی گیران از روغن بر روی بدن، یادآور می‌شود طبق قوانین کشتی، استفاده از هرگونه ماده روغنی و چسبی روی بدن ممنوع است.

بر این اساس، مقرر شده در رقابت ‏های جهانی کشتی که تا چند روز دیگر در شهر نورسلطان قزاقستان آغاز می‌شود، کنترل‌های دقیقی توسط داوران انجام شود و در صورت مشاهده مواردی از این دست، کشتی گیر خطاکار شدیدا مجازات خواهد شد.

در ادامه کمیسیون داوران از کلیه مربیان، سرپرستان و کشتی گیران درخواست کرده ضمن رعایت موارد اعلام شده، فراگیری ریزه‎کاری‎های داوران، مرور قوانین و مقررات از جمله قوانین رفتاری را که اخیرا بر روی سایت فدراسیون کشتی بارگذاری شده مورد مطالعه قرار دهند تا هیچ‎ عواقبی متوجه کشتی کشورمان نشود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر