jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۲۷۳۹۶ ۱۷ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۵

مدیر اجرایی ستاد اربعین کشور:

ثبت نام ۲۲۷ هزار نفر در سامانه سماح

مدیر اجرایی ستاد اربعین کشور از ثبت نام ۲۲۷ هزار و ۱۳ نفر در سامانه سماح خبر داد.

ثبت نام ۲۲۷ هزار نفر در سامانه سماح

به گزارش جام جم آنلاین، امیر مرادی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: ۴۰ هزار و ۵۴۴ نفر نفر مربوط به استان تهران، ۲۵ هزار و ۵۱۲ نفر استان خوزستان، ۱۹ هزار و ۵۰۸ نفر استان اصفهان، ۱۷ هزار و ۴۰۳ نفر استان خراسان رضوی و ۱۷ هزار و ۳۷۸ نفر استان فارس و ۱۰ هزار و ۷۸۸ نفر نیز از استان قم هستند.

وی گفت: با توافق ایران و عراق زائران می‌توانند از ۱۰ شهریور (اول محرم) تا ۷ آبان (۳۰ صفر) بدون نیاز به روادید و به شرط ثبت نام در سامانه سماح، همراه با گذرنامه معتبر برای زیارت اربعین وارد کشور عراق شوند.

مرادی افزود: لغو روادید برای بازه زمانی مذکور اجرایی است و خارج از این محدوده زمانی، زائران موظف به تهیه روادید از طریق دفاتر زیارتی هستند.زائران برای پرداخت هزینه‌های مصوب فقط از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامانه سماح اقدام کنند.

مدیر اجرایی ستاد اربعین کشور با اشاره به اینکه ثبت نام در سامانه سماح، رایگان و هزینه‌های دریافتی برای خدمات درمانی و بیمه زائران است، افزود: مجموعه مبلغ دریافتی برای این خدمات ۲۲ هزار تومان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر