jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۶۸۸۸   ۱۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید عجله‌ای برای صدور رای استیناف درباره پرونده جنجالی محرومیتش ندارد.

او در این‌باره به روزنامه جام‌جم توضیح می‌دهد: «بله، گفتیم اعضای کمیته استیناف را تحت فشار نگذاریم و خیلی در آرامش کارشان را انجام دهند. عجله‌ای نیست. ان‌شاءا... هر وقت زمانش بود رای صادر خواهد شد.» او در پاسخ به این سوال که آیا مهدی تاج موافق محرومیت پنج ساله شما از فوتبال بوده است، می‌گوید: «خیر ایشان هم در صحبت‌هایی که داشتیم کاملا مخالف بودند. بنده خودم نمی‌دانم چرا باید پنج سال محروم شوم و اصلا نمی‌دانم داستان چیست و چرا باید این رفتار را کنند؟» کفاشیان اخیرا به‌خاطر آنچه از سوی کمیته انضباطی تخلف در ماجرای حق پخش دور اول مقدماتی جام جهانی برزیل خوانده می‌شود، با محرومیت پنج ساله روبه‌روست. او در پایان و درباره شکستن رای محرومیتش می‌گوید: «امیدوارم این اتفاق بیفتد چون من را ناحق محروم کرده‌اند. قصدی برای بازگشت به فوتبال ندارم ولی بازی با آبروی افرد خوب نیست.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر