jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۵۶۲۷   ۰۷ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودروهای تولید داخل را در تیر ۹۸ منتشر کرد.

به گزارش جام‌جم، تعداد ۵۵ هزار و 238 دستگاه خودرو در خودروسازی‌های داخل کشور در تیر 98 تولیدشده است که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد. خودروهای تولیدی کشور در این ماه، شامل ۴۴ مدل خودرو درگروه سبک و ده مدل در گروه سنگین بوده است.
در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت‌ها، در سطح قیمتی یک، خودروی وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی با اخذ سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروی تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده است.
در همین گروه و در بخش خودروهای سواری، در سطح قیمتی یک خودروی نیو مزدا ۳ با اخذ چهار ستاره کیفی، در سطح قیمتی دو خودروهای پژو ۲۰۰۸ و سیتروئن C3 با اخذ پنج ستاره کیفی، در سطح قیمتی سه خودروهای B30 و چانگان CS35 و در سطح قیمتی چهار خودروهای
تندر ۹۰ پلاس، پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو SD207 اتوماتیک، پارس تندر، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، پژو ۲۰۷ و دنا پلاس با اخذ چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند. در گروه خودروهای سنگین باری تولید داخل، کامیونت ایسوزو NMR85، کامیونت ایسوزو K75NPR، کامیونت هیوندای HD65 و کشنده ولوو FH500 با اخذ چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند.
در بخش خودروهای سنگین مسافری نیز اتوبوس بین‌شهری درسا و اتوبوس بین شهری اسکانیا ۴۲۱۲ مارال با اخذ چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص داده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر