jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۹۴۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال از باشگاه خواسته تا سریل تریو را جذب کند.

برای آنها که خوره فوتبال ایتالیا هستند، او بازیکن نام‌آشنایی است. تریو از سال 2010 وارد
سریA شد و بازی برای چهار تیم را تجربه کرد. این بازیکن قبل از حضور در ایتالیا در بلژیک برای تیم‌هایی چون اندرلخت و شارلوا توپ می‌زد. بعد از آن به باشگاه کیه‌وو ملحق شد و بعد از درخشش در آنجا به باشگاه اودینزه پیوست. او هفت سال در این دو باشگاه توپ زد. چهارسال برای کیه‌وو و سه سال برای اودینزه. پس از آن راهی باشگاه فیورنتینا شد. او در سال 2017، 22بار برای این تیم به میدان رفت و پنج گل زد. پس از آن به صورت قرضی عازم باشگاه کالیاری شد که در آنجا ناکام بود و تنها پنج‌بار به میدان رفت. این بازیکن 36 ساله ظاهرا هنوز بازیکن فیورنتینا به حساب می‌آید.
تریو برای حضور در استقلال دو شرط عجیب گذاشت؛ اول این‌که قراردادش دوساله امضا شود و دوم این‌که 60 درصد از پول فصلش را در همان ابتدای کار بگیرد. پیشنهاد مالی این بازیکن هم 500 هزار یورو بود؛ یعنی رقمی بالای 5/6 میلیارد تومان. استقلالی‌ها که از پیشنهادات او جا خوردند به استراماچونی گفتند در صورتی که شرایطش را تغییر دهد این بازیکن را جذب می‌کنند. ظاهرا باشگاه پیشنهاد جدیدی به این بازیکن داده و تاکید کرده بیش از 350 هزار یورو به او نخواهد داد. همچنین استقلال خواهان امضای قرارداد یک‌ساله است نه دوساله. فتحی به استراماچونی گفته بازیکن مورد نظرش را جذب خواهند کرد به شرط آن‌که منافع باشگاه هم در این قرارداد لحاظ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر