jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۳۹۴۸   ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال از باشگاه خواسته تا سریل تریو را جذب کند.

برای آنها که خوره فوتبال ایتالیا هستند، او بازیکن نام‌آشنایی است. تریو از سال 2010 وارد
سریA شد و بازی برای چهار تیم را تجربه کرد. این بازیکن قبل از حضور در ایتالیا در بلژیک برای تیم‌هایی چون اندرلخت و شارلوا توپ می‌زد. بعد از آن به باشگاه کیه‌وو ملحق شد و بعد از درخشش در آنجا به باشگاه اودینزه پیوست. او هفت سال در این دو باشگاه توپ زد. چهارسال برای کیه‌وو و سه سال برای اودینزه. پس از آن راهی باشگاه فیورنتینا شد. او در سال 2017، 22بار برای این تیم به میدان رفت و پنج گل زد. پس از آن به صورت قرضی عازم باشگاه کالیاری شد که در آنجا ناکام بود و تنها پنج‌بار به میدان رفت. این بازیکن 36 ساله ظاهرا هنوز بازیکن فیورنتینا به حساب می‌آید.
تریو برای حضور در استقلال دو شرط عجیب گذاشت؛ اول این‌که قراردادش دوساله امضا شود و دوم این‌که 60 درصد از پول فصلش را در همان ابتدای کار بگیرد. پیشنهاد مالی این بازیکن هم 500 هزار یورو بود؛ یعنی رقمی بالای 5/6 میلیارد تومان. استقلالی‌ها که از پیشنهادات او جا خوردند به استراماچونی گفتند در صورتی که شرایطش را تغییر دهد این بازیکن را جذب می‌کنند. ظاهرا باشگاه پیشنهاد جدیدی به این بازیکن داده و تاکید کرده بیش از 350 هزار یورو به او نخواهد داد. همچنین استقلال خواهان امضای قرارداد یک‌ساله است نه دوساله. فتحی به استراماچونی گفته بازیکن مورد نظرش را جذب خواهند کرد به شرط آن‌که منافع باشگاه هم در این قرارداد لحاظ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها