jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۸۵۱ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زنی با همدستی دو فرزندش به بهانه حل مشکلات یک مرد پولدار تهرانی و به بهانه ارتباط با اجنه و نوشتن نسخه‌های دروغین خوشبختی از او چهارمیلیارد تومان کلاهبرداری کرد. متهمان در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان شاهین شهر بازداشت شدند و به جرایمشان اعتراف کردند.

به گزارش جام‌جم، چندی پیش یکی از شهروندان تهرانی با حضور در پلیس امنیت عمومی شهرستان شاهین‌شهر در استان اصفهان شکایتی را مطرح کرد مبنی براین‌که یک خانواده ساکن در شهرستان شاهین‌شهر از طریق فالگیری و رمالی وی را فریب داده و از او کلاهبرداری کرده‌اند.
شاکی به افسر تحقیق گفت: حدود یک سال پیش از طریق یکی از دوستانم با خانواده‌ای که ادعای حل مشکلات افراد را از طریق ارتباط با جن‌ها داشتند، آشنا شدم . آنها مدعی بودند می‌توانند جن‌گیری کنند و با کمک آنها مشکلات را حل می‌کنند. در این مدت برای حل مشکلاتم و دریافت نسخه‌های خوشبختی سه میلیارد و 200 میلیون تومان پول به حسابشان واریز کردم. علاوه براین پول‌ها، طلا و جواهر به ارزش 800 میلیون تومان را به این خانواده رمال تحویل دادم، اما نه تنها مشکلاتم حل نشد، بلکه روزبه‌روز مشکلاتم بیشتر شد و زندگی‌ام در حال نابودی بود. آنها فریبم داده و از من کلاهبرداری کردند.
پرونده‌ای در این‌باره تشکیل و تحقیقات پلیسی برای شناسایی ودستگیری متهمان که یک زن و دو فرزند دختر و پسر او بودند، آغازشد. آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتندو دو روز پیش بازداشت شدند. در بازرسی از خانه متهمان آلات و ادوات رمالی و فالگیری کشف شد.
سردار مهدی معصوم‌بیگی، فرمانده انتظامی استان اصفهان در این‌باره گفت: اعضای این باند خانوادگی در جریان تحقیقات پلیسی گفتند ادعای ارتباط آنهابا اجنه از اساس دروغ بوده و فقط سعی می‌کردند به وسیله فال گرفتن، نوشتن نسخه‌های خوشبختی و مواردی که در کتاب‌های مربوط به رمالی بوده، فرد شاکی را فریب داده و هر بار به بهانه‌های مختلف پول و طلا از وی بگیرند و با این ترفند حدود چهار میلیارد تومان از وی کلاهبرداری کرده‌اند. با اعتراف متهمان آنها روانه زندان شدند. تحقیقات از آنها برای رازگشایی از جرایمشان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر