jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۳۸۰۰   ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

یک طراح جواهرات، روش جدیدی برای تولید محصولات خود به‌ویژه گردنبند و دستبند در پیش گرفته و برای ترویج و خاطره‌سازی از تغذیه با شیر مادر آنها را تولید می‌کند.

به گزارش تابناک،‌ ملانیا کیپل، طراح جواهرات از دویسبورگ آلمان، چند قطره از شیر مادر را با سبکی خاص، داخل زیورآلات قرار می‌دهد تا به مادران خاطره‌ای از دوران شیردهی به نوزادان هدیه داده و در قالب جواهراتی زیبا و کاملاً شخصی برای همیشه ماندگار کند. مادران متقاضی، چند قطره از شیر خود را برای طراح می‌فرستند. کیپل آن را خشک می‌کند و با ماده صمغی رزین و مواد سفت‌کننده دیگر می‌آمیزد و در نهایت همه قطعه را کامل می‌کند، او از مو یا تکه‌ای از بند ناف هم ممکن است استفاده کند. ایده کیپل بسیار محبوب شده و مورد توجه طیف گسترده‌ای از زنان قرار گرفته است.
وی می‌گوید: این استقبال مرا به انتخاب مشتریان بعدی سوق می‌دهد. هر ماه ملانیا کیپل حدود هزار درخواست دریافت می‌کند، اما می‌تواند حدود ۶۰ درخواست را اجرا کند. قیمت هر عدد از جواهرات ۴۵ تا ۱۱۰۰‌یوروست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر