jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۵۳۶ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

متن سریال «الف دزفول» توسط مرجان اشرفی‌زاده تا قسمت ۳۲ به طور کامل نوشته شده است.

به گزارش فارس، این سریال به‌زودی وارد مرحله پیش‌تولید می‌شود و روزهای پایانی آذرماه نیز تصویربرداری سریال از دزفول آغاز خواهد شد.
قصه این سریال در دهه ۶۰ اتفاق می‌افتد و به مقاومت مردم دزفول در مقابل موشک‌باران عراق می‌پردازد و این سریال از سال ۵۹ تا ۶۵ را به تصویر می‌کشد. مجموعه تلویزیونی الف دزفول به تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری و کارگردانی مرجان اشرفی‌زاده در ۴۰ قسمت تولید می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر