یک دختر دانشجوی ۲۱ ساله هنگام غواصی، جلوی چشمان مادرش طعمه دو کوسه شد و جان باخت.
کد خبر: ۱۲۲۲۱۸۲
مرگ دردناک دختر توسط کوسه‌ ها +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، یک دختر دانشجوی ۲۱ ساله آمریکایی که به همراه خانواده‌اش برای گذراندن تعطیلات راهی جزایر باهاما شده بود، هنگام غواصی، جلوی چشمان مادرش طعمه دو کوسه شد و جان باخت.

«گوردان لیندسی» اهل ایالت کالیفرنیا که به در دانشگاه «لویولا ماریماونت» لس‌آنجلس درس می‌خواند، در منطقه ویژه غواصی در جزایر باهاما اسیر دو کوسه مهاجم شد و جان باخت. کوسه اول، بازوی راست او را درید و هنگامی که او سعی کرد با یک دست خود را به مادرش برساند، طعمه کوسه دوم شد.

مایکل لیندسی، پدر این دختر، به روزنامه «گود مورنینگ آمریکا» گفت: «در آن روز خانواده تصمیم گرفتند هر کدام به کاری مشغول شوند. گوردان و مادرش به غواصی پرداخته و بقیه افراد خانواده برای دیدن خوک‌ها به منطقه‌ای در آن نزدیکی رفتند. در حالی که ما به خوک‌ها نگاه می‌کردیم از یکی از رهگذران شنیدم که دختر جوانی در دریا اسیر کوسه‌ها شده است.»

آقای لیندسی در ادامه گفت: «با شنیدن این خبر به سرعت خود را به محل حادثه رساندم و دخترم را دیدم که کوسه‌ها او را محاصره کرده‌اند.»

مادر این دختر نیز گفت که هیچکس به دخترش درباره وجود کوسه‌ها در آن نزدیکی هشدار نداده بود. خانم لیندسی درباره جزئیات این حادثه گفت: «زمانی که کوسه دوم به دخترم حمله کرد، برای کمک به او رفتم، ولی نتوانستم مانع آسیب دیدن دخترم شوم، با این حال توانستم او را از آنجا خارج کرده و روی صخره‌ای در آن نزدیکی بالا بیاورم.»

در بیانیه‌ای که خانواده لیندسی درباره مرگ دخترشان صادر کردند، آمده قایقی که دختر و مادرش را به ساحل برده، هیچگونه امکانات امداد و نجات نداشته، ولی با اینحال تا زمان رسیدن به ساحل گوردان زنده بوده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها