Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها چهار محال و بختیاری کد خبر: ۱۲۲۲۰۹۷ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۹:۳۸

۱۴۸ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شد.

ایجاد ۱۴۸ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما،مدیرکل هدایت‌های شغلی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: پارسال ۱۴۸ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شد.

علیرضا رمضانی افزود:پارسال تنها با سه دهم درصد از تسهیلات بانکی، ۱۴۸ هزار فرصت شغلی از سوی کمیته امداد برای مددجویان ایجاد شد.

وی بابیان اینکه توانمندسازی مددجویان ازرویکرد‌های اصلی کمیته امداداست،افزود:مشاوره شغلی درراستای توانمندسازی از جمله خدماتی است که به مددجویان ارائه می‌شود.

رمضانی گفت:پس از ارائه مشاوره، افرادی که توانایی انجام فعالیت‌های اقتصادی را دارند بر اساس توانایی، تحصیلات و علاقه خود تحت آموزش قرار می‌گیرد و سپس وارد بازار کار می‌شود.

وی، با اشاره به ارائه بسته‌های تشویقی به کارفرمایانی که زمینه اشتغال مددجویان را فراهم می‌کنند،ادامه داد: صاحبان مشاغل در ازای استخدام مددجویان این نهاد تا سقف ۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.

بازدید از طرح‌های اشتغال، نشست با مدیران امور شعب بانک‌های عامل، رئیس مرکز رشد پارک علم و فناوری با موضوع مشارکت امداد در طرح‌های دانش‌بنیان و استارت آپ‌های پارک علم و فناوری، جهادگران کارآفرین و کارگزاران اشتغال استان از جمله برنامه‌های سفر مدیرکل هدایت‌های شغلی کمیته امداد به چهارمحال و بختیاری بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: