jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۱۲۸۷   ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فیلم سینمایی «زندانی‌ها» جدیدترین ساخته مسعود ده‌نمکی در لبنان اکران شد. آن‌طور که مهر گزارش داده، مراسم اولین روز اکران فیلم سینمایی «زندانی‌ها» جدیدترین ساخته مسعود ده‌نمکی جمعه (۱۱ مرداد) در میان لبنانی‌ها برگزار شد.

این مراسم با حضور مسعود ده‌ نمکی کارگردان، عباس خامه یار رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، حسین شیخ‌الاسلام معاون سابق وزیر خارجه و شیخ علی ضاهر، مدیر موسسه رسالات لبنان همراه بود. ده‌نمکی ضمن تشکر از اهتمام مسؤولان لبنانی برای عرضه این اثر از سختی‌های ترجمه آثار کمدی از زبان اصلی به زبان‌های دیگر و انتقال مفهوم کمدی به مخاطبان سخن گفت و در پایان این مراسم نیز از ده‌نمکی تجلیل شد. اکران این فیلم سینمایی ایرانی که به زبان عربی زیرنویس شده است، در سینما رسالات و چند سالن دیگر سینمای لبنان ادامه خواهد داشت. فیلم سینمایی زندانی‌ها داستان دانشجوی جوانی است که قصد دارد برای پایان نامه‌اش روی تعدادی زندانی تحقیق کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها