jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۲۸۷ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فیلم سینمایی «زندانی‌ها» جدیدترین ساخته مسعود ده‌نمکی در لبنان اکران شد. آن‌طور که مهر گزارش داده، مراسم اولین روز اکران فیلم سینمایی «زندانی‌ها» جدیدترین ساخته مسعود ده‌نمکی جمعه (۱۱ مرداد) در میان لبنانی‌ها برگزار شد.

این مراسم با حضور مسعود ده‌ نمکی کارگردان، عباس خامه یار رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، حسین شیخ‌الاسلام معاون سابق وزیر خارجه و شیخ علی ضاهر، مدیر موسسه رسالات لبنان همراه بود. ده‌نمکی ضمن تشکر از اهتمام مسؤولان لبنانی برای عرضه این اثر از سختی‌های ترجمه آثار کمدی از زبان اصلی به زبان‌های دیگر و انتقال مفهوم کمدی به مخاطبان سخن گفت و در پایان این مراسم نیز از ده‌نمکی تجلیل شد. اکران این فیلم سینمایی ایرانی که به زبان عربی زیرنویس شده است، در سینما رسالات و چند سالن دیگر سینمای لبنان ادامه خواهد داشت. فیلم سینمایی زندانی‌ها داستان دانشجوی جوانی است که قصد دارد برای پایان نامه‌اش روی تعدادی زندانی تحقیق کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر