jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۱۶۹ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این‌که 24/3درصد کل تخت‌های بستری کشور را تخت‌های بیمارستان‌های خیریه تشکیل می‌دهد، گفت: به عبارت دیگر، 4۵۶۴ تخت بستری در کشور، مختص بیمارستان‌های خیریه است که ضریب اشغال تخت‌های خیریه کشور، ۵۲ درصد بوده و ۴۸ درصد این ظرفیت خالی است.


وی ادامه داد: همکاری‌‌های خیرین حوزه سلامت در زمینه‌های مختلف از جمله خدمات بستری، سرپایی، تامین هزینه‌های بیماران و سایر موارد به بیماران کاملا مشهود است. اما عمده مشارکت خیرین در حوزه ساخت و ساز بیمارستان‌هاست و پیشنهاد ما این است که خیرین در هزینه‌های جاری بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بیشتر یاری کنند. همچنین پیشنهاد ما این است پزشکان عزیزی که در مناطق محروم خدمت می‌کنند در بیمارستان‌های خیریه نیز کمک بیشتری کنند./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر