jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۲۰۹۶۹   ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۲۷

معاون وزیر دادگستری از انتقال ۱۱ نفر از محکومان ایرانی از تایلند به کشور خبر داد.

انتقال ۱۱ محکوم ایرانی از تایلند به کشور

به گزارش جام جم آنلاین، محمود عباسی در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما ​افزود: این محکومان در چارچوب موافقت نامه انتقال محکومان، تحویل مقامات ایران شدند که سال‌ها در زندان‌های تایلند دوران محکومیت خود را سپری می‌کردند.

وی گفت: صبح امروز این اتباع ایرانی برای ادامه دوران محکومیت خود در کشور، تحویل مقامات ایرانی شدند.

عباسی درباره اتهام این محکومان گفت:​ اتهام آن‌ها حمل و قاچاق مواد مخدر است و نکته مهم اینکه یکی از محکومان در حال انتقال ساک امانتی یکی از دوستان خود بوده که در آن مواد مخدر جاسازی شده بود.

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری کشورمان به هموطنان هشدار داد: هنگام سفر قوانین کشور‌ها را رعایت کنند و از ارتکاب رفتار‌های خلاف قانون بپرهیزند که مجازات‌های سختی در انتظار آنهاست.

وی تاکید کرد: در کشور‌های آسیای میانه و آسیای شرقی قوانین سختی برای مواد مخدر و قرص‌های روانگردان وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها