jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۰۳۱۵   ۰۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

درگیری حامد زمانی با ماموران فرودگاه مهرآباد پای او را به دادسرا کشاند.

به گزارش فارس،انتشار تصاویری مبنی بر درگیری و بازداشت حامد زمانی، خواننده پاپ از شامگاه شنبه 5مرداد امسال در فضای مجازی دست به دست شده است.
بعد از آن بود که معلوم شد روز پنجشنبه حامد‌زمانی در فرودگاه با ماموران گیت ورود و خروج بگومگو و درگیری داشته است. این خواننده پاپ بعد از این درگیری برای توضیحات به دادسرای ناحیه 9 فرودگاه مهرآباد احضار شد.
این در حالی بود که سردار مهری، رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور در این باره گفت: ساعت 7 و 45 دقیقه سوم مرداد امسال، حامد زمانی، به همراه شخص دیگری برای پرواز به مقصد کرمان وارد فرودگاه مهرآباد شدند. ماموران پس از بازرسی کیف فرد همراه این خواننده، ادوات ممنوعه کشف کردند که این خواننده به علت توجیه نبودن، ضمن حمایت بی‌مورد از فرد مجرم، در انجام وظایف پلیس دخالت و اقدام به فیلمبرداری غیرقانونی از اقدامات پلیس فرودگاه کرد. ماموران پلیس که متوجه این موضوع شدند، گوشی تلفن همراه این خواننده را ضبط و موضوع پس از تشکیل پرونده به نظر مقام قضایی رسید که با قرار التزام به حضور نامبرده، وی آزاد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر