jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۹۹۸۲   ۰۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال همچنان منتظر است تا کمیته استنیاف رای نهایی را درباره محرومیت پنج‌ساله او از فوتبال اعلام کند. به تازگی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال کفاشیان را به‌دلیل پرونده جنجالی حق پخش بازی‌های دور اول مقدماتی جام جهانی برزیل با این محرومیت روبه‌رو کرد.

شرکت ایتالیایی که با فدراسیون قرارداد بسته بود، ادعا داشت 79 هزار دلار به ایران بابت حق پخش یکی از مسابقات پرداخت کرده است ولی کفاشیان و فدراسیون تاکید داشتند هیچ پولی به دست‌شان نرسیده و همه چیز سندسازی بوده است. به همین خاطر قرارداد به طور کلی کنسل شد. تاکید کمیته اخلاق این بود در ظاهر رقم 79 هزار دلار است ولی در باطن بالای 300 هزار دلار.
به هر حال فسخ قرارداد باعث شد فدراسیون چنین ضربه‌ای ببیند. کفاشیان و ترابیان که از سوی کمیته اخلاق محروم شدند، مخالف این موضوع هستند و می‌گویند با توجه به سندسازی و دروغ‌پردازی شرکت ام پی سیلوا طبیعی بود قرارداد را لغو کنند. حالا خبرهای رسیده از فدراسیون حکایت از آن دارد در هفته جاری رای نهایی صادر می‌شود. در همین حال کفاشیان هم به جام‌جم می‌گوید: ان‌شاءا... رای در چند روز آینده اعلام خواهد شد چون می‌دانم استیناف همه مدارک را بررسی کرده و به نتیجه نهایی هم رسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر