jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۹۷۳۷   ۰۵ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عباس تابش، رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در گفت‌وگویی که با جام‌جم داشت از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و تصریح کرد: از افزایش قیمت مرغ تا 14هزار و 500 تومان اطلاع داشتم اما ظاهرا این نرخ دوباره رشد داشته است و به بیش از 15 هزار تومان رسیده است.

تابش در مورد علت افزایش قیمت مرغ توضیح داد: قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار 12هزار و 900 تومان است و وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد عرضه به میزانی است که می‌توان این نرخ را کنترل کرد و پاسخگوی نیاز مردم باشد، اما آن‌طور که اتحادیه تولیدکنندگان مرغ اعلام کرده ظاهرا به‌دلیل نبود واکسن و گرما تلفاتی در این بخش صورت گرفته که در قیمت تمام‌شده مرغ تأثیرگذار بوده است.
اکنون بحث تعیین عوارض صادراتی مرغ و همچنین توزیع مناسب شرکت پشتیبانی امور دام را در دستور کار داریم و در همین هفته مرغ با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار (12هزار و 900 تومان) عرضه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر