jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۹۷۳۷   ۰۵ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عباس تابش، رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در گفت‌وگویی که با جام‌جم داشت از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و تصریح کرد: از افزایش قیمت مرغ تا 14هزار و 500 تومان اطلاع داشتم اما ظاهرا این نرخ دوباره رشد داشته است و به بیش از 15 هزار تومان رسیده است.

تابش در مورد علت افزایش قیمت مرغ توضیح داد: قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار 12هزار و 900 تومان است و وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد عرضه به میزانی است که می‌توان این نرخ را کنترل کرد و پاسخگوی نیاز مردم باشد، اما آن‌طور که اتحادیه تولیدکنندگان مرغ اعلام کرده ظاهرا به‌دلیل نبود واکسن و گرما تلفاتی در این بخش صورت گرفته که در قیمت تمام‌شده مرغ تأثیرگذار بوده است.
اکنون بحث تعیین عوارض صادراتی مرغ و همچنین توزیع مناسب شرکت پشتیبانی امور دام را در دستور کار داریم و در همین هفته مرغ با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار (12هزار و 900 تومان) عرضه خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها