Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۲۱۹۳۰۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۱۳

تیم پرسپولیس امروز با حضور خریدهای جدید در مقابل سایپا قرار می‌گیرد و در این دیدار خریدهای جدید پرسپولیس به میدان خواهند رفت.

رونمایی از خریدهای جدید پرسپولیس در دیدار با سایپا

به گزارش جام جم آنلاین ، پرسپولیس امروز در یک بازی دوستانه مقابل سایپا به میدان می رود. کالدرون شب گذشته فهرست 17 نفره را اعلام کرد. بر اساس فهرست کالدرون کاملا مشخص است که خریدهای جدید امروز فرصت خوبی برای خودنمایی دارند.

محمد حسینی هافبک جوان تیم پرسپولیس به همراه فرشاد احمدزاده دو بازیکن تیم پرسپولیس در خط میانی هستند که امروز مقابل سایپا تست خواهند شد. امیر روستایی خرید جدید قرمزپوشان نیز در فهرست حضور دارد. همچنین محمدحسین کنعانی زادگان هم فرصت دارد تا در غیاب دو مدافع اصلی تیم پرسپولیس در ترکیب قرار گیرد.

این در حالی است که چند خرید دیگر پرسپولیس در فهرست کالدرون جایی ندارند و در بازی های بعدی تست خواهند شد. وحید امیری ستاره سرخ ها فعلا مصدوم است و باید دید در هفته های آینده چه اتفاقی درباره او رخ می دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر