jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۱۹۰۲۶   ۰۱ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۷

بچه خفاش‌ها به اندازه یک سکه هستند و شاید کوچک تر. آنها بسیار آسیب پذیرند و در صورتی که از مادر خود دور بیفتند قطعا می میرند.

بچه خفاش‌ها چه شکلی هستند؟ (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، خفاش ها موجوداتی نیستند که زندگی آنها به راحتی در دید قرار بگیرد. بنابراین بچه خفاش های متولد شده نیز تا زمانی که توانایی مستقل شدن پیدا کنند دیده نمی شوند. این بچه خفاش اما استثنا است. او از لوله دودکش یک منزل مسکونی پایین افتاده و حالا یک تیم ویژه پزشکی در در شهر بورنموث انگلیس سخت در تلاشند این نوع گونه کمیاب خفاش را که پیپاستریل نام دارند نجات دهند.

این بچه خفاش از یک سکه هم کوچک تر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

امروزه فناوری‌ های نوین و به ویژه هوش مصنوعی به سرعت جهان اطراف ما را متحول می‌کند و نفوذ روزافزون آنها در تمامی کاربردهای سنتی، یکی‌از دغدغه‌ها و اولویت‌های دولت‌هاست. اکنون دنیا به تعبیری با سونامی فناوری مواجه بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو