jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۸۹۵۷ ۳۰ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد زن نمای فالگیر که با فریب افراد در اینستاگرام ، آنهارا به دام می‌انداخت و به کلاهبرداری دست می‌زد، بازداشت شد.

سرهنگ مرتضی ابوطالبی، رئیس پلیس فتای یزد به ایسنا گفت: زنی با حضور در پلیس فتا شکایتی کرد مبنی بر این‌که با رمالی در کانال تلگرام آشنا شده و او به بهانه نوشتن نسخه‌هایی مربوط به درمان ناباروری وی از این زن پنج میلیون تومان خواسته و او دو میلیون را پرداخته و سه میلیون تومان را نیز از خواهرش قرض کرده و به رمال داده است. اما نسخه‌های رمال اثر نکرده و از او به اتهام کلاهبرداری شکایت کرده است. رمال زن‌نما دستگیر شد.با تحقیق از او معلوم شد که وی شاکی و چند نفر دیگر را ابتدا در اینستاگرام با جازدن خودش به عنوان خانم شناسایی و طرح دوستی ریخته و بعد از دریافت اطلاعات زندگی آنها مدتی بعد به‌عنوان خانم رمال یک کانال تلگرامی راه‌اندازی و آنها را به دام انداخته و به بهانه فروش نسخه‌های خوشبختی و درمان ناباروری از خانم‌ها کلاهبرداری کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر