jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۸۵۴۷ ۲۹ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فصل جدید برنامه تلویزیونی «پایان ناباروری» از 5‌مرداد روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش جام‌جم، فصل جدید برنامه ترکیبی پایان ناباروری به تهیه‌کنندگی مرجان بیات از ۵‌مرداد به صورت هفتگی شنبه‌ها ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
این برنامه به صورت تولیدی روی آنتن می‌رود و بیات درباره موضوعات این برنامه تخصصی و اجرای آن گفته است: اجرای این برنامه را مینا هاشمی و محمد کیاسالار به‌عهده دارند و به ناباروری و سیاست‌های جمعیتی، علت‌های ناباروری، روش‌ها و فناوری‌های درمان ناباروری، معرفی ر‌وش‌های نوین درمان ناباروری که حاصل تلاش محققان پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا است، سقط مکرر، اندومتریوز، اهدای تخمک و جنین، نقش ژنتیک در درمان ناباروری و ابعاد اجتماعی، روان‌شناختی، حقوقی و اخلاقی ناباروری و روش‌های درمان آن پرداخته می‌شود.
تهیه‌کننده پایان ناباروری درباره تفاوت‌های سری جدید این برنامه با برنامه‌های گذشته افزود: ما در سری جدید برنامه تلاش می‌کنیم علاوه بر پرداختن به مسائل پزشکی به نگرش جامعه به معضل ناباروری و رگه‌های اجتماعی این موضوع بپردازیم؛ به همین منظور، در حال تهیه مستندهایی هستیم که در آن با خانواده‌هایی که درگیر مشکل ناباروری بوده و درمان شده‌اند، گفت‌وگو می‌کنیم و در برنامه در کنار مباحث پزشکی پخش می‌کنیم.
بیات بیان کرد: پایان ناباروری در ۲۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در گروه دانش شبکه چهار سیما با مشارکت پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا تولید می‌شود و قرار است از ۵ مرداد به صورت هفتگی شنبه‌ها ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر