jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۶۶۴۲   ۱۹ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ابراهیم ایرج‌زاد، کارگردان فیلم سینمایی «عنکبوت» با بیان این‌که در مرحله پیش‌تولید قرار دارند، از حضور محسن تنابنده به‌ عنوان اولین بازیگر این فیلم خبر داد.

کارگردان فیلم سینمایی عنکبوت در گفت‌وگو با ایسنا با تاکید بر این‌که این اثر تنها طرح دارای پروانه ساخت است، بیان کرد: محسن تنابنده نخستین بازیگری است که حضورش در فیلم قطعی شده و قرار است در نقش قاتل عنکبوتی ایفای نقش کند. عنکبوت یک فیلم پر بازیگر است و چندین بازیگر دیگر هم دارد که طی روزهای آینده معرفی خواهند شد. پیش بینی می‌شود با آغاز فیلمبرداری این اثر از شهریور نخستین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر باشد. پیش تولید فیلم‌ سینمایی عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد، نویسندگی اکتای براهنی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی آغاز و فیلمبرداری آن نیز از شهریور شروع خواهد شد. فیلم‌سینمایی عنکبوت، روایت زندگی مردی است که قصد دارد ریشه فساد را خشک کند و در حقیقت این اثر، نوعی نقد نگاه تند است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر