برنامه ریزی آزمون دکتری تدوین شده‌ی پایگاه دکتری ، ویژه ی شاغلینی است که علیرغم تمامی محدودیت ها و دشواری ها، به ارزش و اهمیت و معجزه‌ی برنامه ریزی ایمان دارند.
کد خبر: ۱۲۱۶۶۱۳
برنامه ریزی تخصصی آزمون دکتری، ویژه شاغلین

برنامه ریزی آزمون دکتری تدوین شده‌ پایگاه دکتری، ویژه شاغلینی است که علیرغم تمامی محدودیت ها و دشواری ها، به ارزش و اهمیت و معجزه‌ برنامه ریزی ایمان دارند.

برنامه ریزی‌های دقیق همکاران ما علاوه بر ایجاد تصویری شفاف و واقع گرایانه از وضعیت علمی شما، تمرکز و اعتماد به نفس غیرقابل انکاری را برای شما به ارمغان خواهد آورد؛ ذهنیت مثبتی بر پایه ‌واقعیات و نه رویاپردازی، تلقین و توهمات پوچ و تو خالی.

برای ثبت نام با شماره 09306406058 (خانم رضایی) تماس حاصل فرمایید.

شرکت در کنکور دکتری برای کسانی که به دنبال قبولی در رشته‌های خاص و پذیرش در دانشگاه‌های برتر کشور هستند هنوز هم بسیار دشوار و استرس‌زا است؛ مخصوصا زمانی که دکتری دانشگاه‌ سراسری در فهرست اولویت‌های اصلی داوطلبین باشند.

بطور حتم درصد نسبتا قابل توجهی از شرکت کنندگان در این آزمون، کسانی هستند که بطور پیوسته از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد و حالا به دکتری رسیده‌اند.

داوطلبینی با سنین پایین تر، دغدغه‌های کمتر و زمان آزاد تر و البته با انگیزه‌های قدرتمندی همچون خدمت سربازی و اشتغال.

حتی اگر هدف گذاری شما دکتری دانشگاه آزاد باشد، باز هم رقابت پرفشار و نفس‌گیری در انتظار شما خواهد بود.

بسیاری از کسانی که مجاز به انتخاب رشته در آزمون دکتری می‌شوند پس از انتخاب رشته‌ محل های مورد نظرشان از دور رقابت خارج می‌شوند و تنها درصد کمی از داوطلبین دعوت به مصاحبه می‌شوند.

برای کسب رتبه برتر در کنکور دکتری چه کار باید کرد؟

قطعا همه شما داوطلبان آزمون دکتری خواهان موفقیت قطعی در این آزمون هستید و کاملا واقفید که با خواندن، تمرین و ممارست می توان به این مهم دست یافت اما در این مسیر با چالش هایی روبرو خواهید شد، از جمله : چگونگی افزایش کیفیت ساعت مطالعه، اینکه آیا روش مطالعه شما مفید و صحیح است یا خیر؟

آیا اشتغال به کار مانعی در برنامه ریزی و مطالعه منابع آزمون دکتری ایجاد می کند؟ چگونه افزایش ساعت مطالعه ممکن است؟ آیا برنامه ریزی من درست است؟ و …. خیلی سوال دیگر که برای داوطلبان پیش می آید و در جواب دادن آنها ناکام می ماند.

دریافت منابع آزمون دکتری 99

برنامه ریزی استراتژیک کنکور دکتری

اولویت بندی تخصصی و هدفمند منابع آزمون، برنامه ریزی برای جبران سریع و ضربتی ضعف‌ها و عارضه یابی مطالعات شما از جمله مواردی هستند که در « برنامه ریزی آزمون دکتری » به اجرا در می‌آیند.

اصول کلی مطالعه، نحوه‌ مطالعه هر درس، اصول برنامه‌ریزی شخصی، اجرای طرح‌های ضربتی ارتقاء جایگاه در دروس خاص، نحوه‌ی تحلیل آزمون، عارضه یابی مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و هرآن چیزی که یک داوطلب کنکور باید در کوله پشتی خود داشته باشد تا بتواند با دغدغه کمتر و خیال آسوده‌تری مسیر کنکور را آسان طی نماید، در این برنامه به شما ارائه می‌گردد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها