jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۶۳۹۶   ۱۸ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در حالی که هر ساله با آغاز فصل گرما و کاهش تقاضا، قیمت تخم‌مرغ کاهش می‌یافت اما طی روزهای اخیر قیمت هر شانه تخم‌مرغ به ۱۸ هزار تا ۲۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش میزان، طی روزهای اخیر قیمت تخم‌مرغ در بازار پس از مدتی که با کاهش همراه شده بود افزایش یافت و هر شانه به قیمت بین ۱۸هزار تا ۲۰هزار تومان رسیده است، قیمت تخم‌مرغ هر ساله در فصل گرم سال با توجه به کاهش تقاضا، روند نزولی به خود می‌گیرد و امسال نیز قیمت این محصول حتی از قیمت مصوب آن‌که ۱۳هزار و ۸۰۰ تومان تعیین شده بود ارزان‌تر به فروش می‌رسید و به حدود ۱۱هزار تومان هم رسیده بود. کاهش قیمت این محصول در بازار موجب اعتراض تولیدکنندگان شد و آنها از نرخ پایین این محصول گله‌مند شدند و معتقد بودند این موضوع موجب ضرر و زیان آنها
شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر