jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۵۵۷۲ ۱۳ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

از قرار معلوم دنیای کمیک‌استریپی و ابرقهرمانانه مارول آن‌قدر زیباست که کیانو ریوز هم می‌خواهد بازیگر یکی از شخصیت‌های فیلم‌های این شرکت فیلمسازی باشد.

کوین فیگ که همکاری نزدیکی با مارولی‌ها دارد، خبر از علاقه ریوز و خودش برای حضور این بازیگر در یکی از محصولات شرکت مارول می‌دهد. به گفته فیگ، بازیگر لبنانی‌تبار سینما به اطلاع او رسانده که دوست دارد نقش اصلی «ام سی یو» را به عهده بگیرد.
ام سی یو هم مثل دیگر داستان‌های مصور مارول، یک ابرقهرمان با قدرت‌های خیره‌کننده و مافوق انسانی را در راس ماجراجویی‌های خود دارد. این شخصیت در یک‌سری داستان مختلف، نبردی بی‌امان با شخصیت‌های منفی پرقدرت را سازمان می‌دهد. هنوز مدیران شرکت مارول در رابطه با اظهارات فیک، اظهار نظری نکرده‌اند. شرکت مارول متعلق به شرکت والت دیزنی است.
ریوز طی ماه‌های گذشته، در رابطه با قسمت چهارم مجموعه اکشن، کمدی و خانوادگی «قصه اسباب‌بازی» همکاری نزدیکی با شرکت والت دیزنی داشته است. او در قسمت تازه این مجموعه فیلم، صدایش را به یکی از شخصیت‌های تازه‌وارد داستان قرض داده است. اهل فن عقیده دارند همین همکاری می‌تواند آغازگر همکاری دو طرف در یک فیلم ابرقهرمانانه باشد./ اسکرین اینترنشنال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر