jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۱۴۹۳۰   ۱۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۲۳

یک مرکز مطالعاتی فلسطینی در گزارشی تاکید کرد که طی ماه گذشته ۲ هزار و ۸۰۰ شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی یورش برده اند.

تعرض ۲۸۰۰ شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، یک مرکز مطالعاتی فلسطینی در گزارشی تاکید کرد که طی ماه گذشته ۲ هزار و ۸۰۰ شهرک نشین به مسجد الاقصی یورش برده اند.

بر اساس این گزارش، تعداد شهرک‌نشینانی که ماه گذشته به مسجد الاقصی تعرض کرده‌اند، نسبت به ماه‌های قبل از آن بسیار بیشتر بوده است.

بر این اساس، طی ماه گذشته ۲ هزار و ۸۰۰ شهرک‌ نشین صهیونیست به مسجد الاقصی تعرض کردند.

اشغالگران صهیونیست ماه گذشته بارها به مسجد الاقصی و نمازگزاران فلسطینی حمله کرده اند که طی آن ده‌ها نفر زخمی شده و شمار زیادی هم بازداشت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر