jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۱۴۹۳۰   ۱۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۲۳

یک مرکز مطالعاتی فلسطینی در گزارشی تاکید کرد که طی ماه گذشته ۲ هزار و ۸۰۰ شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی یورش برده اند.

تعرض ۲۸۰۰ شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، یک مرکز مطالعاتی فلسطینی در گزارشی تاکید کرد که طی ماه گذشته ۲ هزار و ۸۰۰ شهرک نشین به مسجد الاقصی یورش برده اند.

بر اساس این گزارش، تعداد شهرک‌نشینانی که ماه گذشته به مسجد الاقصی تعرض کرده‌اند، نسبت به ماه‌های قبل از آن بسیار بیشتر بوده است.

بر این اساس، طی ماه گذشته ۲ هزار و ۸۰۰ شهرک‌ نشین صهیونیست به مسجد الاقصی تعرض کردند.

اشغالگران صهیونیست ماه گذشته بارها به مسجد الاقصی و نمازگزاران فلسطینی حمله کرده اند که طی آن ده‌ها نفر زخمی شده و شمار زیادی هم بازداشت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر