jamejamonline
استان ها سمنان کد خبر: ۱۲۱۴۵۱۵ ۰۹ تير ۱۳۹۸  |  ۱۰:۵۶

سرهنگ سید رضا علوی گفت: در پی انتشار کلیپ فردی که از مسافران بابت خواندن نماز پول می گیرد وی تحت تعقیب است.

باج گیری بابت خواندن نماز در دامغان

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ سید رضا علوی فرمانده انتظامی دامغان ضمن بیان اینکه موضوع کلیپ منتشرشده روز‌های اخیر در فضای مجازی پیرامون فردی که از مسافران برای خواندن نماز پول دریافت می‌کند در حال رصد و پیگیری است، گفت: این موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و در حال شناسایی مکان و فرد موردنظر هستیم که نتیجه آن به اطلاع و سمع نظر مردم خواهد رسید.

وی با بیان اینکه این فرد مزاحم مسافران و زائران با همکاری راهداری و پایانه‌ها تحت تعقیب است، افزود: یکی از مأموریت‌های پلیس فتا پیگیری موضوعات فضای مجازی است که اگر برخی افراد به‌قصد تشویش اذهان عمومی و جریحه‌دار کردن شخصیت افراد و اجتماع مبادرت به فعلی کنند، با آن‌ها باید برخورد شود.

فرمانده انتظامی دامغان ابراز داشت: این احتمال نیز وجود دارد که افراد مغرض، این اقدام را علیه دامغان انجام داده باشند که البته این احتمال نیز در دست بررسی است.

وی در پایان ابراز داشت: طی دو روز گذشته کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که در آن فردی از مسافران برای استفاده از نمازخانه و سرویس بهداشتی پول دریافت می‌کرد و در آن کلیپ نام شهر دامغان برده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: