jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۳۹۷۴ ۰۵ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از طرح مسکن اجتماعی که در دولت یازدهم توسط عباس آخوندی، وزیر سابق راه به‌عنوان جایگزین مسکن مهر مطرح شد، گفت: طرح مسکن اجتماعی، طرحی نامناسب برای جامعه و فرهنگ ایرانی است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی ضمن مخالفت با طرح مسکن اجتماعی، آن را طرحی نامناسب برای جامعه و فرهنگ ایرانی دانست و گفت: مسکن اجتماعی در هرکجای دنیا که رواج پیدا کرده به‌عنوان مسکن‌های نشان‌دار شناخته شده است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: عموما مناطقی که در آن مسکن اجتماعی احداث شده به مناطقی تبدیل شده که به‌واسطه فقر شاهد انواع و اقسام مشکلات و معضلات در آن هستیم. مسکن اجتماعی در آمریکا و اروپا نیز به عنوان تجربه‌های ناموفق شناخته شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر