jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۳۸۳۶ ۰۴ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

یک نیروی ارتش سعودی صبح دیروز در استان «ابوعریش» در منطقه جازان عربستان سه نفر از دوستان خود را با شلیک گلوله به قتل رساند. منابعی در داخل ارتش سعودی با تأیید این خبر مدعی شدند دلیل حادثه اختلاف شخصی بوده و ماجرا از این قرار است که پس از این‌که میان فرد شلیک‌کننده و یک گروهبان نزاع شخصی در می‌گیرد، ضارب با شلیک گلوله گروهبان را به قتل می‌رساند. پس از این حادثه، فرد شلیک‌کننده با دادن سلاح خود به دوستانش، خود را تحویل داده است. /فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

حساسیت اروپا نشانه درستی کار ایران است

در روزهای اخیر شاهد اقدام هماهنگ سه کشور اروپایی در احضار سفرای جمهوری اسلامی ایران بوده‌ایم و این مساله نشان می‌دهد ما دقیقا روی موضوع حساسی دست گذاشته‌ایم که این‌گونه باعث واکنش اروپایی‌ها شده‌ است.

رقص کرونا مقابل چشمان بسته ناظران

رقص کرونا مقابل چشمان بسته ناظران

از دو هفته پیش که با افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشورمان مواجه شدیم، این انتظار وجود داشت رفته‌رفته رشد قابل‌توجهی را نیز در موارد مرگ‌ومیر ناشی از این بیماری مشاهده کنیم؛ اتفاقی که دیروز رخ داد و مجدد آمار جان‌باختگان ناشی از کرونا از مرز200 نفر در روز تجاوز کرد.

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر