jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۱۲۱۳۷۴۶ ۰۳ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

قهوه: ‌‌ انرژی بدن را بالا برده، خستگی را از بین برده، مغز را فعال کرده و از آلزایمر و زوال عقل پیشگیری می‌کند. اثر چربی‌سوزی داشته و سوخت‌و‌ساز بدن را بالا می‌برد.

پنیر: ‌‌ مانند شیر منبع خوبی از پروتئین (غیرگوشتی) و کلسیم بوده و برای تقویت استخوان، ناخن و دندان‌ها مفید است. سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از تب، سرفه و سرماخوردگی جلوگیری می‌کند.

آلبالو: ‌‌ در کاهش درد آرتریت و آرتروز موثر بوده و با کاهش اوره مانع از ابتلا به نقرس می‌شود. مصرف مداوم آن از دیابت جلوگیری می‌کند. طبع آلبالو سرد است و در مصرف آن باید دقت کرد.

گوشت شترمرغ: ‌‌ کالری و کلسترول این گوشت پرخاصیت کم بوده و مصرف متعال آن باعث کاهش وزن می‌شود. آهن موجود در آن مناسب بوده و درمانی برای کم خونی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر