jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۲۵۷۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس هیات مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران گفت: لوازم خانگی‌ای که با پیامک‌هایی از بانه تبلیغ می‌شود، اصل نیستند، خدمات پس از فروش ندارند و خریداران این کالاها متضرر می‌شوند.

به گزارش تسنیم، در پی تماس‌های متعدد مردمی مبنی بر ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مربوط به فروش لوازم خانگی با قیمت مناسب در شهرستان بانه در سطح وسیع و به‌طور تقریبی همه روزه به گوشی‌های تلفن همراه، موضوع در دستور بررسی قرار گرفت. در این زمینه علیرضا موسوی‌مجد، رئیس
هیات مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران گفت: محصولات و تولیداتی که در این پیامک‌ها تبلیغ می‌شود، در حقیقت لوازم خانگی ایرانی و به طور عمده با برندهای متفرقه است که با نام و بسته‌بندی خارجی در این شهرستان و برخی مناطق جنوبی کشور فروخته می‌شود.
به گفته این مقام صنفی، چندی پیش مسؤولان از کشف کارخانه‌ای در منطقه بانه خبر داده بودند که به تولید کارتن‌های بسته‌بندی با درج نشان تجاری خارجی برای این تولیدات اقدام می‌کرد.
وی هشدار داد: خریداران این کالاها بدانند بابت لوازم خانگی که ارزش خرید ندارد، پول می‌پردازند، زیرا کالای اصلی نبوده و خدمات پس از فروش ندارند.
موسوی‌مجد خاطرنشان کرد: لوازم خانگی مدنظر مشتریان با نشان‌تجاری و گارانتی‌های اصلی در کشورمان تولید می‌شود و طبق ضوابط سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از 18 ماه گارانتی و ده سال تأمین قطعات برخوردارند، اما کالاهای یادشده چنین تعهداتی در قبال مشتریان نداشته و در زمینه ایرادات فنی و خدمات پس از فروش پاسخگو نیستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر