jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۱۱۲۵   ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دکتر میرباقری معاون سیمای رسانه ملی در حکمی دکتر محمدمهدی قاسمی را به سمت مدیر شبکه سلامت سیما منصوب کرد. به گزارش جام‌جم، در بخشی از این حکم از گسترش فرهنگ و مؤلفه‌های سلامت و نیز کمک به دستگاه‌های ذی‌ربط برای ارتقای سطح سلامت در جامعه ایرانی - اسلامی از طریق ساخت برنامه‌های متنوع و هنرمندانه سلامت‌محور، به عنوان ماموریت‌های این شبکه تلویزیونی یاد شده است.

دکتر میرباقری در این حکم از زحمات احمد سفیدی در طول مدیریت این شبکه نیز صمیمانه قدردانی کرده است.
گفتنی است، دکتر محمدمهدی قاسمی، متخصص روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است و مدیریت شبکه شما، شبکه آموزش، اداره‌کل طرح و برنامه سیما، شبکه رادیویی سلامت و مدیریت شورای سیاستگذاری سلامت صدا و سیما را در کارنامه کاری خود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر