jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۵۱۰۵   ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تیم امید مربی ارزان قیمت می‌خواهد

فدراسیون فوتبال پیشنهاد مالی یحیی را رد کرد

بعد از برکناری زلاتکو کرانچار از تیم‌ملی امید، هنوز سرمربی آن انتخاب نشده است.

در کشورهای پیشرفته معمولا به این شکل است که قبل از تصمیم گیری برای برکناری یک مربی، جانشین او را انتخاب می‌کنند یا این‌که پیش از اتمام قرارداد مربی، با مربی بعدی مذاکره و توافق می‌کنند. منتهی در ایران فدراسیون فوتبال این‌گونه عمل نمی‌کند.
بعد از بلاتکلیفی نیمکت تیم بزرگسالان، حالا تیم امید هم بدون سرمربی است و معلوم نیست چه کسی روی نیمکت آنها خواهد نشست.
بعد از برکناری کرانچار شایعاتی درباره احتمال حضور یحیی گل محمدی به جای او شنیده می‌شد ولی این مربی پیشنهاد مالی بالایی به فدراسیون فوتبال داده است. او برای همکاری یک میلیارد تومان می‌خواهد و در صورت صعود هم یک میلیارد پاداش درخواست کرده. این پیشنهاد از نظر فدراسیون فوتبال بسیار بالاست و به همین خاطر فعلا از جذب این مربی منصرف شده است.
گل محمدی در لیگ برتر به‌سادگی چنین رقمی را دریافت می‌کند، به همین خاطر اصراری برای حضور در تیم امید ندارد. نکونام هم ظاهرا به مسؤولان پیغام داده ترجیح می‌دهد در رده باشگاهی فعالیت کند تا تیم ملی. این فدراسیون حاضر نیست بیش از 500 میلیون تومان برای مربی جدید تیم ملی امید بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر