jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۰۴۵۰۴ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۴:۴۰

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه دیه شهدای منا را پیگیری می کنیم گفت:سهمیه اضافه برای حج 98 هنوز به ما اعلام نشده است.

رئیس سازمان حج و زیارت: پیگیر دیه شهدای منا هستیم

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، علیرضا رشیدیان در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت که امروز برگزار شد در مورد سهمیه اضافه حج افزود: هنوز این سهمیه مشخص نشده است اما ما به دنبال این هستیم که سهمیه حجاج افزایش پیدا کند و مذاکراتی را نیز انجام داده ایم و به محض اعلام طرف عربستان، سهمیه مازاد را متقاضیان اعلام خواهیم کرد.

وی در مورد دیه شهدای منا نیز افزود: براساس مذاکرات انجام شده قرار بود چک مربوط به شهدای منا به نماینده سازمان ملل داده شود و وزیر حج عربستان اعلام کرد که این کار انجام شده است اما با پیگیری‌هایی که انجام دادیم مشخص شد که هنوز این چک را تحویل نداده اند که در حال پیگیری این موضوع هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر