jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۴۲۹۴ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جشن قهرمانی تیم والیبال شهرداری ورامین در باشگاه‌های آسیا، عصر دیروز برگزار شد. تیم والیبال شهرداری ورامین که پس از کسب عنوان نخست لیگ برتر در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا شرکت کرده بود با جام قهرمانی آسیا به کشور بازگشت.

این تیم در فینال، پاناسونیک پنترز ژاپن را شکست داد. مسؤولان تیم شهرداری ورامین جشن قهرمانی دوگانه تیم خود در ایران و آسیا را عصر دیروز، ابتدا با گرداندن جام در سطح شهر ورامین و سپس برگزاری مراسم در سالن گل عباسی این شهر برگزار کردند. مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و علی پروین پیشکسوت فوتبال پرسپولیس، داوری، رئیس فدراسیون والیبال، تعدادی از نمایندگان مجلس، فرمانداران و اعضای شورای شهر از جمله مدعوین جشن قهرمانی شهرداری ورامین بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر