jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۳۴۹۴   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بررسی مقرری‌بگیران جدید بیمه بیکاری طی سال‌های ۹۵ تا ۹۷ روند افزایشی این تغییرات را نشان می‌دهد؛ به نحوی که میزان تغییرات سال ۹۷ نسبت به سال 96، ۱۷ درصد بوده است.

به گزارش فارس، بررسی بیمه بیکاری و افراد بهره‌مند از این مزیت، یکی از مواردی است که می‌تواند در تحلیل بازار کار کشورها مفید باشد. رویکرد جهانی در این خصوص کاهش تعداد مقرری‌بگیران با تاکید بر حفظ اشتغال است، چراکه افزایش این امر می‌تواند بیانگر مشکلات اقتصادی کارگاه و تعطیلی آنها باشد.
براساس گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی مقرری‌بگیران جدید طی سال‌های ۱۳۹۷-۱۳۹۵ روند افزایشی این تغییرات را نشان می‌دهد. بررسی تعداد مقرری‌بگیران جدید بیمه بیکاری برحسب جنس نشان می‌دهد سال ۱۳۹۷ مردان ۷۷ درصد از مقرری‌بگیران جدید را به خود اختصاص داده‌اند. همچنین از بین تمام مقرری‌بگیران جدید بیمه بیکاری ۱۳۹۷ حدود ۸۴ درصد متأهل هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر