برانکو: همه می‌خواهند صدرنشین را پایین بکشند

سرمربی پرسپولیس می‌گوید نتایج دیدارهای آینده این تیم نامعلوم است و همه می‌خواهند قهرمان ایران را پایین بکشند.
کد خبر: ۱۲۰۱۲۰۸

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین دیروز این تیم اظهار کرد: بابت برد مقابل سایپا خیلی خوشحال هستم. ما در این بازی حساس از نتایج دیگر استفاده کردیم، ولی هنوز با قهرمانی دور هستیم و پنج بازی و ۱۵ امتیاز باقی مانده است. نتایج هر بازی برای ما نامعلوم است، چون همه دوست دارند قهرمان کشور را پایین بکشند. قبل از بازی داربی هم گفتم که هدف‌مان پیروزی در همه بازی‌ها تا آخر فصل است.
او افزود: بازیکنان در لحظاتی از بازی فوق‌العاده بودند، اما به جای این‌که با یکی دو گل بیش‌تر و با آرامش بازی را تمام کنیم، اجازه دادیم حریف به بازی برگردد و بازی تا آخرین دقایق نامعلوم باشد. از طرفی هم خوشحالم و از هواداران‌مان راضی هستم. خوشحالم که از همان دقایق اول که گل خوردیم، ما را تشویق کردند و آنها بودند که ما را به سمت پیروزی هل دادند. آنها یک بار دیگر نشان دادند که بهترین هوادار هستند.
سرمربی پرسپولیس درباره تقابل با ذوب‌آهن و علی منصوریان بیان کرد: از زمانی که من در پرسپولیس هستم، نتوانستیم ذوب‌آهن را در اصفهان شکست دهیم و بازی سختی داریم. نتایج ذوب‌آهن نشان می‌دهد که چه عملکرد خوبی در نیم‌فصل دوم کسب کردند. نتایج آنها در لیگ برتر عالی و در لیگ قهرمانان آسیا عالی‌تر است.
او در ادامه درباره مشکلات مالی پرسپولیس و انتظار این تیم برای واریز پول از سوی فیفا به حساب باشگاه، توضیح داد: طبیعی است که مشکل مالی وجود دارد. بازیکنان هم این مشکل را دارند. آنها می‌دوند و تلاش می‌کنند و الان صدر جدول هستند، ولی وضعیت مالی خوب نیست. اواخر لیگ است و امیدوارم کادر مدیریتی جدید بتواند راه‌حلی پیدا کند تا این مشکل حل شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها