jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۰۱۲۶   ۲۱ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

راننده سالخورده گمان نمی‌کرد هنگام تعمیر خودرویش زیر چرخ‌های آن جان خود را از دست بدهد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 21 و 30 دقیقه دوشنبه یکی از ماموران با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از حادثه رانندگی مرگباری در نزدیکی دادسرای ناحیه 5 تهران در غرب پایتخت خبر داد. ماموران مشاهده کردند، جسد مرد سالخورده‌ای زیر یک دستگاه نیسان گرفتار شده است.
با بررسی پلاک خودرو هویت مالک آن شناسایی شد. در ادامه مشخص شد مرد سالخورده مالک خودرو است. او در حال حمل ظروف یکبار مصرف بود که خودرویش خراب شده بود. او در حال تعمیر خودرویش بود که نیسان یکباره شروع به حرکت کرد و از روی راننده رد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر