jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۱۹۹۰۸۵   ۱۳ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۰:۵۰

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، بارش باران، گاهی رعد و برق، وزش باد و در ارتفاعات شمال غرب بارش برف را برای نیمه جنوبی فارس، شمال کرمان، غرب هرمزگان، جنوب بوشهر، نواحی مرکزی خلیج فارس، برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، کرمانشاه و غرب کردستان در روز جاری سه شنبه، سیزدهم فروردین ماه پیش بینی کرد.

پیش بینی بارش باران در بیش از ۱۱ استان

به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه در گفتگو با ایسنا به پیش بینی وضعیت آب و هوا در سه روز آتی پرداخت و اظهار کرد: امروز سه شنبه، سیزدهم فروردین ماه در نیمه جنوبی فارس، شمال کرمان، غرب هرمزگان، جنوب بوشهر، نواحی مرکزی خلیج فارس، برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، کرمانشاه و غرب کردستان بارش باران، گاهی رعد و برق، وزش باد و در ارتفاعات شمال غرب بارش برف پیش بینی می‌شود.

وی افزود: همچنین استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان و یزد بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه در استان‌های تهران البرز نیز تا قبل از ظهر وزش باد پراکنده محتمل است، گفت: شدت بارش در این روز در نواحی مرکزی و جنوبی فارس است. در این روز در استان‌های قم، سمنان، گلستان، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی، یزد، کرمان، اصفهان و فارس در برخی ساعات وزش باد شدید و همراه با گردوخاک پیش بینی می‌شود.

وظیفه ادامه داد: در روزهای چهارشنبه، چهاردهم و پنجشنبه، پانزدهم فروردین ماه نیز با عبور امواج تراز میانی در غالب مناطق کشور در برخی ساعات، بارش‌های پراکنده پیش بینی می‌شود و در نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس در روز سه شنبه مواج است.

وی همچنین با اشاره به وضعیت آب و هوای پایتخت گفت: تهران، امروز سیزدهم فروردین کمی ابری تا نیمه ابری با احتمال بارش پراکنده و وزش باد بوده و دمای هوا بین ۶ تا ۱۵ درجه سانتیگراد متغیر است. در روز چهارشنبه، چهاردهم فروردین ماه آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد بوده و دما بین ۵ تا ۱۷ درجه سانتیگراد است. همچنین در روز پنج شنبه، پانزدهم فروردین کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد بوده و دمای هوا بین ۶ تا ۱۹ درجه سانتیگراد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.