jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۱۸۰ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

یکی از تهیه‌کنندگان موسیقی نمایش «هفت شهر عشق» از توقف آن به دلیل رقم بالای هتل اسپیناس پالاس خبر داد.

منصور سهراب‌پور که همراه مهدیه مهدی‌زاده و علی آقایی‌نسب، تهیه‌کننده موسیقی نمایش هفت شهر عشق بود، درباره دلایل توقف اجرای این اثر بعد از ده روز اجرا در هتل اسپینانس پالاس تهران به مهر گفت: به دلیل مشکلاتی که از قبل برای کار وجود داشت از جمله رقم بالایی که هتل اسپیناس پالاس برای اجرا خواسته بود، تصمیم گرفته شد تا اجرای کار متوقف شود. سهراب‌پور تأکید کرد: هزینه‌های جاری چنین تولیداتی باید مقرون به صرفه بوده و مکان اجرا به لحاظ فنی و هزینه‌ای متعادل و قیمت بلیت‌ها هم مناسب باشد. ضمن این‌که باید تبلیغات به درستی برای اجرای چنین آثاری انجام شود که ما برای اجرای موسیقی نمایش هفت شهر عشق این معیارها را نداشتیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر