jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۹۶۵۹۰   ۱۹ اسفند ۱۳۹۷  |  ۱۴:۰۸

برای اولین بار در پایتخت؛

ترکیب نور و رنگ در منطقه 7 تهران

شهردار منطقه 7 از اجرای ترکیب نورپردازی و نقاشی دیواری با استفاده از رنگ های فلورسنت در این منطقه برای اولین بار در شهر تهران در راستای اجرای دستورالعمل استقبال از بهار خبر داد.

ترکیب نور و رنگ در منطقه 7 تهران

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سمیه حاجوی با اعلام این مطلب افزود: این نقاشی دیواری قابلیت انعکاس نور در شب را داشته و با موضوع تنگ ماهی و سبزه عید زیر پل سیدخندان ابتدای خیابان سهروردی شمالی روی دیواری به مساحت 30 مترمربع اجرا شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ارزش هنری بسیار بالا، تنوع طرح ها و رنگ ها، زیبایی فضای شهری، قابلیت اجرای طرح در هر وسعتی از دیوار، جدید و متفاوت بودن این سبک ، قابلیت تطابق با هر سلیقه ای، اعم از سنتی و مدرن تنها بخشی از مزایای اجرای نقاشی دیواری روی دیواره های شهر است.

حاجوی در پایان یادآور شد : به منظور ایجاد نشاط و شادابی بصری ، زیبایی منظر و نمای شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان در راستای استقبال از نوروز 98 و با بهره‌ گیری از رنگ ‌های مناسب و مصوب سازمان زیباسازی شهرداری تهران با مشارکت اداره زیباسازی منطقه 7، نسبت به طراحی نقاشی و اجرای آن بر روی ایستگاه های اتوبوس، المان و مبلمان های شهری محدوده پل سیدخندان و خیابان شریعتی حدفاصل خیابان شهید قندی تا بزرگراه رسالت اقدام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها