jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۶۵۵۷ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پسر سابقه دار که با همدستی دوستش و دختر فراری شیشه‌ای از خودروهای پراید و پژو سرقت می‌کرد، دستگیر شد. متهم در ده ثانیه از خودروها سرقت می‌کرد.

به گزارش جام‌جم، از چندی پیش افرادی با حضور در اداره 20 پلیس آگاهی تهران شکایت‌هایی را مطرح کردند که نشان می‌داد زمانی که خودروهای پراید و پژو 206 و پژو 405 خودرا در محله پیروزی پارک کرده‌اند، لوازم داخل خودرو و وسایل موجود در صندوق عقب آن به سرقت رفته است.
با تشکیل پرونده‌ای در شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران با دستور دادیار مدرس، تحقیقات پلیسی در این‌باره آغاز شد. تحقیقات نشان می‌داد، در میان اموال برخی مالباختگان، مقادیری طلا هم بوده که آنها را برای فروش یا تعویض با خود می‌بردند که از داخل خودروهایشان سرقت شده است.
ماموران در بازبینی دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت تصویر یک دختر جوان و دو پسر را به دست آوردند. ماموران تصویر آنها را با بانک مجرمان پلیس آگاهی مطابقت دادند که معلوم شد، هر سه شیشه‌ای بوده و سابقه دار هستند. سرانجام دو روز پیش شهروز یکی از متهمان سابقه‌دار که 25 ساله بود، هنگام سرقت از صندوق عقب خودرویی درمحله پیروزی شناسایی و بازداشت شد.
متهم به افسرتحقیق گفت: تا سیکل بیشتر درس نخواندم. زمانی که 18 ساله بودم شیفته دختر خاله 15 ساله‌ام شدم، اما کاروپول نداشتم. برای این‌که هدایای گران‌قیمت برای اثبات عشقم برای او بخرم با پسر سابقه دار و خلافکاری در پارک دوست شدم. او هفت سال پیش شیوه دزدی را به من آموزش داد. با فروش وسایل سرقتی، دختر خاله‌ام را به رستوران‌های شیک برده و برای او کادوهای گران‌قیمت می‌خریدم که با افشای سرقت‌هایم مراترک کرد.
شاکی ادامه داد: چند بار به زندان افتادم و آخرین بار زمانی که آزاد شدم، سرقت لوازم داخل خودرو و صندوق عقب خودروها در محله پیروزی را با دوستم و دختری شیشه‌ای که در پاتوق خلافکارها با او آشنا شده بودم، شروع کردم. دیگر آن‌قدر حرفه‌ای شده بودم که ده ثانیه‌ای سرقت می‌کردم.
با اعتراف متهم، تحقیقات برای دستگیری دختر و پسری که با او در این سرقت‌ها همدست بودند، ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر