jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۰۱۲   ۱۱ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فینال جام حذفی فوتبال ایران درحالی قرار است 9 ـ ‌8 خرداد برگزار شود که حضور داماش گیلان در دیدار نهایی قطعی است و از میان سپاهان و پرسپولیس یک تیم باید در فینال حاضر شود. این در حالی است که هنوز میزبان فینال جام حذفی به طور قطعی مشخص نشده، اما کرمانشاه، اصفهان، مشهد گزینه‌های میزبانی سازمان لیگ فوتبال ایران برای برگزاری فینال جام حذفی هستند و باید دید سرانجام این مسابقه در کدام شهر برگزار خواهد شد.

فینال جام حذفی به دلیل گرما و بعضی مشکلات در خوزستان برگزار نخواهد شد و اگر سپاهان با شکست پرسپولیس به فینال برسد، اصفهان نیز از جمع گزینه‌ها کنار می‌رود تا ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد و کرمانشاه گزینه‌های اصلی برای برگزاری فینال جام حذفی باشند. سعید فتاحی، مسؤول برگزاری مسابقات لیگ برتر در این‌باره می‌گوید: «برای فینال 3-2ورزشگاه را پیشنهاد داده‌ایم که یکی از آنها ورزشگاه کرمانشاه است. این شهر استادیوم خوبی دارد، اما کمی چمن آن ایراد دارد. قرار است مشکلات برطرف شود و بعد ما از این استادیوم بازدید کنیم. اگر وضعیت چمن ورزشگاه خوب شده باشد سپس در مورد آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر