jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۰۱۲ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فینال جام حذفی فوتبال ایران درحالی قرار است 9 ـ ‌8 خرداد برگزار شود که حضور داماش گیلان در دیدار نهایی قطعی است و از میان سپاهان و پرسپولیس یک تیم باید در فینال حاضر شود. این در حالی است که هنوز میزبان فینال جام حذفی به طور قطعی مشخص نشده، اما کرمانشاه، اصفهان، مشهد گزینه‌های میزبانی سازمان لیگ فوتبال ایران برای برگزاری فینال جام حذفی هستند و باید دید سرانجام این مسابقه در کدام شهر برگزار خواهد شد.

فینال جام حذفی به دلیل گرما و بعضی مشکلات در خوزستان برگزار نخواهد شد و اگر سپاهان با شکست پرسپولیس به فینال برسد، اصفهان نیز از جمع گزینه‌ها کنار می‌رود تا ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد و کرمانشاه گزینه‌های اصلی برای برگزاری فینال جام حذفی باشند. سعید فتاحی، مسؤول برگزاری مسابقات لیگ برتر در این‌باره می‌گوید: «برای فینال 3-2ورزشگاه را پیشنهاد داده‌ایم که یکی از آنها ورزشگاه کرمانشاه است. این شهر استادیوم خوبی دارد، اما کمی چمن آن ایراد دارد. قرار است مشکلات برطرف شود و بعد ما از این استادیوم بازدید کنیم. اگر وضعیت چمن ورزشگاه خوب شده باشد سپس در مورد آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر