jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۴۹۵۱   ۰۹ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: باید به نحوی برنامه‌ریزی شود تا در ایام شب عید زندانی مهریه نداشته باشیم و حتی الامکان شخصی در این زمینه از الان تا عید بازداشت نشود و محکومان بازداشت شده از قبل و همچنین در پرونده‌های جریانی، اعسار آنها را بپذیریم و کمک کنیم برای آزادی آنانی که در زندان هستندو در مورد سایر محکومان مالی، به ویژه دیون ابتدایی نظیر دیه و ضمانت، اهتمام نسبت به عدم بازداشت آنان صورت پذیرد.

وی موضوع بند «ج». ماده ۲۴ نحوه تنظیم مقررات مالی دولت و بازداشت حساب‌های دولتی را مورد تاکید قرار داد و افزود: قضات باید دقت داشته باشند در راستای اجرای احکام نباید حساب‌های دولتی توقیف و بسته شود، بلکه با استفاده از ساز و کار تعریف شده در قانون از جمله اصلاح قانون نحوه تنظیم مقررات مالی دولت و بند «ج». ماده ۲۴ بعد از اتمام مهلت قانونی باید با سازمان برنامه و بودجه مکاتبه شود و از طریق تشریفات قانونی لازم نسبت به پرداخت دیون طلبکار اقدام شود. / باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر