jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۰۱۷   ۲۵ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در بازار خودروی آمریکا، خودروی جتا از نظر حجم فروش محبوب‌ترین سدان خانوادگی فولکس‌واگن است. البته در باقی نقاط دنیا که هاچ‌بک‌ها و خودروهای کوچک‌تر عملکرد بهتری دارند سدان بزرگ پاسات طبق شنیده‌ها با ما وداع خواهد کرد.

به گزارش پدال، هفته پیش روزنامه آلمانی بیلد گزارش داد، فولکس‌واگن تولید پاسات را به کارخانه‌ای کوچک‌تر انتقال خواهد داد تا فضا برای تولید انبوه خودروی الکتریکی فراهم شود. البته حتی گفته می‌شود تولید پاسات هم ممکن است متوقف شود. اما هیچ‌یک از این خبرها درست از آب درنیامد. همین هفته پیش بود که فولکس‌واگن جلسه‌ای خصوصی در هامبورگ آلمان برگزار کرد تا پیش‌نمایشی از پاسات فیس‌لیفت داشته باشد. این خودرو سال آینده در اروپا معرفی خواهد شد. گرچه مدل اروپایی پاسات تفاوت‌هایی با برادر آمریکایی خود دارد، اما هنوز هم تشابهاتی بین این دو دیده می‌شود.
در حالی‌که پاسات اروپایی از پلتفرم MQB استفاده می‌کند، مدل موجود در بازار آمریکا بر پایه پلتفرم B فولکس‌واگن ساخته شده است.
یکی از افراد حاضر در جلسه خصوصی فولکس‌واگن نقل کرده است این خودروساز خبرهایی ناامیدکننده درباره پاسات داشته و تلاش می‌کند وضعیت این خودرو را بهبود بخشد. در این جلسه گفته شد پاسات به دلیل تغییرات صنعت خودرو دیگر تولید نخواهد شد و شرکت هم به دنبال تبدیل تأسیسات خود به تولید محصولات الکتریکی است؛ اما در همان جلسه هم گفته شد که این اخبار درست نبوده و تولید پاسات متوقف نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر