jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۰۱۷   ۲۵ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

در بازار خودروی آمریکا، خودروی جتا از نظر حجم فروش محبوب‌ترین سدان خانوادگی فولکس‌واگن است. البته در باقی نقاط دنیا که هاچ‌بک‌ها و خودروهای کوچک‌تر عملکرد بهتری دارند سدان بزرگ پاسات طبق شنیده‌ها با ما وداع خواهد کرد.

به گزارش پدال، هفته پیش روزنامه آلمانی بیلد گزارش داد، فولکس‌واگن تولید پاسات را به کارخانه‌ای کوچک‌تر انتقال خواهد داد تا فضا برای تولید انبوه خودروی الکتریکی فراهم شود. البته حتی گفته می‌شود تولید پاسات هم ممکن است متوقف شود. اما هیچ‌یک از این خبرها درست از آب درنیامد. همین هفته پیش بود که فولکس‌واگن جلسه‌ای خصوصی در هامبورگ آلمان برگزار کرد تا پیش‌نمایشی از پاسات فیس‌لیفت داشته باشد. این خودرو سال آینده در اروپا معرفی خواهد شد. گرچه مدل اروپایی پاسات تفاوت‌هایی با برادر آمریکایی خود دارد، اما هنوز هم تشابهاتی بین این دو دیده می‌شود.
در حالی‌که پاسات اروپایی از پلتفرم MQB استفاده می‌کند، مدل موجود در بازار آمریکا بر پایه پلتفرم B فولکس‌واگن ساخته شده است.
یکی از افراد حاضر در جلسه خصوصی فولکس‌واگن نقل کرده است این خودروساز خبرهایی ناامیدکننده درباره پاسات داشته و تلاش می‌کند وضعیت این خودرو را بهبود بخشد. در این جلسه گفته شد پاسات به دلیل تغییرات صنعت خودرو دیگر تولید نخواهد شد و شرکت هم به دنبال تبدیل تأسیسات خود به تولید محصولات الکتریکی است؛ اما در همان جلسه هم گفته شد که این اخبار درست نبوده و تولید پاسات متوقف نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر