jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۲۹۳   ۲۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سرپرست مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتای نیروی انتظامی از شهروندان خواست فریب پیامک جعلی قطع یارانه را نخورند. سرهنگ حسین رمضانی با اعلام این خبر افزود: بسیاری از هموطنان گرامی در روز‌های گذشته پیامکی از شماره ۹۸۳۰۰۰۴۷۴۷۹۷۶۰۲۹ + دریافت کرده‌اند مبنی بر این‌که برای جلوگیری از قطع یارانه دریافتی باید اطلاعات خود را در سایتی به آدرس www.yaranehe.com اصلاح کنند.

این مقام انتظامی درباره نحوه عملکرد این مجرمان سایبری، گفت: آنها هیچ‌گونه ارتباطی با سازمان هدفمندی یارانه نداشته و اطلاعات شخصی و بانکی افراد مانند رمز دوم، شماره حساب، cvv2 و ... را به سرقت می‌برند تا بتوانند به اهداف شوم خود که همانا سرقت است، دست پیدا کنند./جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر