jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۹۱۰۷۴ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۹:۰۷

شرکت نکردن امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از بازی سپاهان و سپیدرود در اعتراض به تبعیض فدراسیون و سازمان لیگ و محروم کردن استنلی کی‌روش، با واکنش عجیب و تند مهرداد میناوند پیشکسوت پرسپولیس روبرو شد.

حمله میناوند به قلعه‌نویی؛ دیگر سکوت نمی‌کنم

به گزارش جام جم آنلاین ،‌ او در اینستاگرام خود نوشت: «اسم رمز همه مخالفان و رقبا اتهام پوچ حمایت از پرسپولیس است. فدراسیونی که جرات نداشت به کی‌روش بگوید بالای چشمت دو ابرو است قرار بود در قبال اتهام‌زنی به پرسپولیس ضمن احضار سرمربی سپاهان درباره بیانیه باشگاه سپاهان هم رای صادر کند اما انگار نه انگار و همین منجر به طرح همان اتهام‌ها از سوی برخی بازیکنان استقلال، کی‌روش و تقوی شد. امروز هم سرمربی سپاهان در کنفرانس خبری علیه پرسپولیس موضع‌گیری کرده و در حالی بیانیه‌ای قرایت شده که همه دیدند نتیجه کارشناسی داوری آن بازی در برنامه نود این بود که پرسپولیس با نادیده گرفتن پنالتی روی عالیشاه متضرر شده بود نه سپاهانی که با فرافکنی دنبال توجیه عدم موفقیت در رقابت با تیم محروم از جذب بازیکن برانکو است. آقای قلعه‌نویی، اسم رمز شما، دشمن دیروز و رفیق امروزتان کی‌روش و دیگر رقبا شده حمایت از پرسپولیس بی‌آنکه حتی یک نمونه محکمه‌پسند داشته باشید. برای بنده به عنوان یک پیشکسوت قابل احترام هستید. سپاهان هم تیم سابق بنده بوده اما پرسپولیس همه دار و ندار من و عشق من است و تا وقتی که دنبال تخریب پرسپولیس با اتهامات واهی باشید نمی‌توانم سکوت کنم و تا به امروز هم به حرمت خیلی چیزها مستقیم جواب نداده‌ام ولی حالا در کمال احترام به شما و دیگر رقبا می‌گویم در زمین هر چه در چنته دارید رو کنید و با پرسپولیس اگر می‌توانید رقابت کنید. همه‌تان هم متحد شده‌اید اما هنوز پرسپولیس صدرنشین است و بدانید با پناه بردن به جنگ بیرون از زمین و جوسازی و اتهام زدن هم حریف ارتش سرخ نخواهید شد. فدراسیون فوتبال هم باید پاسخگوی این سکوت خود در قبال اتهام‌زنی کی‌روش و قلعه‌نوعی و برخی بازیکنان استقلال باشد. ما نمی‌گذاریم برخی با جوسازی و اتهام‌های واهی به تیم محبوب‌مان لطمه بزنند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر