قاسم حدادی‌فر، هافبک و کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اعتقاد دارد نباید تیمش را بابت تساوی مقابل نساجی مازندران به این سرعت قضاوت کرد. او به خبرنگار جام‌جم گفت: «ذوب‌آهن یک تیم با شخصیت و پرمهره است و همیشه آماده خلق اتفاقات بسیار خوب در فوتبال ایران. همه ما از تساوی مقابل نساجی ناراحت هستیم اما فوتبال را نمی‌توان به سادگی پیش بینی کرد.»
کد خبر: ۱۱۹۰۸۲۸


این بازیکن اضافه کرد: «برای ما که برنامه‌ریزی بزرگی جهت کسب اولین ۳ امتیاز در نخستین بازی نیم‌فصل داشتیم مساوی مقابل نساجی می‌تواند تا حدودی باعث ناراحتی شود اما می‌دانیم تیم خوبی هستیم و با کادرفنی جدید تلاش می‌کنیم به خواسته‌هایمان برسیم. هدف ما حضور در نیمه بالای جدول است و برای رسیدن به این هدف تلاش بیشتری خواهیم کرد.»
حدادی‌فر با اشاره به حضور ذوب‌آهن اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا از مرحله پلی‌آف تصریح کرد: «قطعا بازی در آسیا شخصیت بین‌المللی ذوب‌آهن را نشان خواهد داد. ما می‌خواهیم با استفاده از فرصت به‌وجود آمده بار دیگر لیاقت‌های تیم‌مان را نشان بدهیم و همراه با ذوب‌آهن به یکی از مهم‌ترین جایگاه‌های ممکن در لیگ قهرمانان آسیا برسیم. البته ابتدا باید از مرحله پلی‌آف عبور کنیم که کار را سخت می‌کند ولی انگیزه‌های مان بالاست و برای موفقیت در آسیا، برنامه‌های مهمی داریم.» از کاپیتان ذوب‌آهن پرسیدیم آیا از پست بازی خود راضی است یا نه که گفت: «ما بازیکن هستیم و باید اوامر کادر فنی را اجرا کنیم. سرمربی تیم ما تشخیص داده که من در پست هافبک طراح بازی کنم و وظایفم نیز مشخص است. باید بیشترین تعداد ارسال پاس برای مهاجمان را داشته باشم. من فقط امیدوارم بتوانم برای تیمم یک مهره موثر باشم. ما رقابت‌های سختی در پیش داریم و باید از یکدیگر حمایت کنیم.»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها