پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصویر سارق تحت پوشش مأمور، از شهروندان درخواست کرد، چنانچه از سوی این فرد مورد سرقت قرار گرفته‌اند برای شناسایی متهم و طرح شکایت به پایگاه یکم این پلیس مراجعه کنند.
کد خبر: ۱۱۸۸۶۰۲
سارق مامورنما را شناسایی کنید

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت: در پی دریاقت یک فقره پرونده شکایت، مبنی بر سرقت در پوشش مامور، از کلانتری 40 جهان نما به پایگاه یکم پلیس آگاهی این استان بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت .

وی گفت: بنا به اظهارات شاکی که راننده یک اتوبوس است محرز شد که وی ، فردی را از میدان آزادی در تهران به عنوان مسافر به مقصد قم سوار کرده که وی در بین راه خود را مامور معرفی کرده و با ارائه کارت شناسایی و جلب اطمینان راننده، عنوان می کند که باید در مسیرش به شهرکرج رفته و متهمی را از زندان تحویل بگیرد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: متهم در هنگام پیاده شدن از خودرو، با شیوه و شگرد خاص و تهدید راننده، گوشی تلفن همراه و مبلغ 8 میلیون ریال را از وی به سرقت برده و با استفاده از اطلاعات شخصی داخل گوشی مال باخته، برای وی و خانواده اش ایجاد مزاحمت می کند.

این مقام انتظامی افزود: بلافاصله تیم‌هایی از کارآگاهان زبده این پلیس وارد عمل شده و با ردزنی‌های اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را در یکی از روستاهای مرزی شمال غرب کشور شناسایی کردند.

نادربیگی گفت: ماموران با دریافت نیابت قضائی به محل مذکور اعزام شدند اما با حضور در آن جا مطلع شدند که نامبرده با نام جعلی در زندان یکی از استان های شمالی کشور به اتهام سرقت طلا و کلاهبرداری به سر می‌برد.

وی افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته، متهم برای تحقیقات روی پرونده سرقت با هماهنگی مقام قضائی به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تصریح کرد: متهم که دارای 13 فقره سابقه کیفری به اتهام سرقت، کلاهبرداری، حمل مواد مخدر و جعل اسکناس و ... است و تحت تعقیب پلیس آگاهی استان‌های گیلان و اردبیل بود به جرم خود مبنی بر 50 فقره سرقت به عنف در پوشش مامور اعتراف کرد.

وی گفت: با توجه به احتمال سرقت متهم از افراد متعدد و شناسایی نامبرده ، دادیار شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب کرج ، دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم را در رسانه های جمعی صادر کرده است.

نادربیگی ادامه داد: بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این فرد مورد سرقت قرار گرفته‌اند درخواست می‌شود تا برای پیگیری شکایت خود به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج 45 متری کاج - بلوار ولیعصر -خیابان شهید گیوه کش -جنب کلانتری 30 اسلام آباد مراجعه و یا با شماره تلفن 02632225017 تماس حاصل کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها